yandex
  • 0532 799 88 09
  • 09:00-23:00

Blog

02

Eylül

Tuzla Battaniye Yıkama

   Tuzla battaniye yıkama firması, profesyonel bir şekilde battaniye yıkama hizmeti vermektedir. Evlerinizde bulunan kişisel battaniyelerinizi, çocuklarınıza ait battaniyeleri, misafirler için ayırmış olduğunuz battaniyeleri, gardıroplarda uzun süreler beklettiğiniz çeyizlik battaniyeleri profesyonel bir şekilde yıkayan firma aynı zamanda tüm battaniye çeşitleri içinde bu hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Oku

02

Eylül

Pendik Yorgan Yıkama

   Pendik yorgan yıkama firması olarak evinizde yer alan tüm yorgan çeşitlerini profesyonel bir şekilde temizliyor, kısa süre de sizlere teslim ediyoruz. Yorganlar geniş ölçülere sahip olan ve kolay kolay evde yıkayamayacağınız, yıkasanız da istediğiniz sonuçları elde edemeyeceğiniz tekstil ürünleridir.

Oku

29

Ağustos

Pendik Yatak Yıkama

 

 Pendik yatak yıkama hizmetleri konusunda sizlere kurumsal olarak hizmet veren bir yıkama firmasıyız. Yatak yıkam hizmeti almak istediğinizde bir telefon il eulaşabileceğiniz, yataklarınızda oluşan tüm lekelerden kolayca kurtulabileceğiniz, bu hizmetleri çok kısa sürelerde çok ekonomik fiyatlar ile alarak avantaj elde edebileceğiniz bir firma olarak sektörde yer alıyoruz.

Oku

29

Ağustos

Pendik Stor Yıkama

 

 Pendik stor yıkama firması olarak evinizde yer alan tüm stor perdelerinizi titiz bir şekilde yıkıyor, perdelerinize zarar vermeden temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Store perdeler, klasik perdeden farklı olarak özel işlenmiş ve baskılı kumaşlardan üretilen, çok sayıda parçadan meydana gelen perde türleridir.

Oku

29

Ağustos

Pendik Sandalye Yıkama

 

 Pendik sandalye yıkama firması olarak evinizde, iş yerinizde, okulunuzda veya diğer yaşam alanlarında kullandığınız sandalyeleri yıkıyor, temiz ve steril bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Profesyonel bir ekiple sizlere sunmuş olduğumuz temizlik hizmetleri kapsamında yer alan sandalye yıkama hizmeti ile sandalyelerinizde oluşabilecek yağ izleri, yemek izleri, kimyasal ürün lekeleri, boya lekeleri, sos izleri, içecek lekeleri gibi tüm lekeleri temizliyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Oku

29

Ağustos

Pendik Koltuk Yıkama

 

 Pendik koltuk yıkama firması olarak evinizde yer alan tüm oturma grupları, üçlü koltuklar, kanepeler, çocuk koltukları gibi koltuk çeşitleri için sizlere profesyonel olarak yıkama hizmeti sunuyoruz. Koltuklarınızda uzun kullanımlar sonrasında oluşabilecek kalıcı kirler ve geçici lekeler için profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz firma bu hizmetler kapsamında koltuklarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyecek olan temizlik ürünleri kullanmaktadır.

Oku
WhatsApp